O firmie

Salon farb Matek mieści się we Włocławku przy ulicy Jesionowej 1. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości farby firmy Tikkurila, Beckers, Valpaint, Remmers. Pomagamy w wyborze właściwych produktów, jesteśmy otwarci na współpracę i realizację dużych inwestycji. Dzięki naszemu zaangażowaniu, pogłębianiu wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych, szerokiemu wachlarzowi profesjonalnych produktów i właściwe doradztwo, wciąż powiększa się grono naszych stałych klientów.

Głównym produktem, na który będziemy kładli nacisk to Tikkurila. Jesteśmy jednym z lokalnych dystrybutorów Tikkurili, ale jedynym z pełną ofertą i systemem „Color Service” – mieszalnia farb i tynków Tikkurila.

Farba ma bardzo dobrą siłę krycia i wysoką wydajność, gwarantuje trwałość powłoki i koloru. Posiada doskonałe właściwości aplikacyjne: niekapiąca formuła, bardzo dobra przyczepność do podłoża, łatwe rozprowadzanie oraz optymalny czas schnięcia. Prostota w stosowaniu i wysoka jakość farb powoduje idealny efekt, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt do Nas

Jesionowa 1 87-800 Włocławek